Про змагання “Прут-2019”

Червоноградський КСТ “За обрій” цього року знову брав участь у відомих змаганнях.

Ось частинка наших пригод на Чемпіонаті України Прут-2019. Багато слів вже сказано і безліч моментів розібрано. Однозначно, до деяких з них організатори не були готові, а до деяких частково, оскільки підйом води за ніч після етапу “слалом” виявився просто шаленим. І це було несподіванкою, яка, дякувати провидінню, закінчилась без непоправних ексцесів.
На початку відео є момент, де в перший день (вода до підйому) 2-ка проходить слаломні прямі ворота зліва від великого валуна, вершина якого майже в рівень з шоломами. Хто знайде цей валун (точніше, його частинку) на подальших кадрах і підпишеться на наш канал в ютубі – отримає безкоштовні півгодини навчання на SUP – є уважні глядачі? Зазначу, що відео знімалося вже набагато пізніше довгої гонки, коли рівень підйому сягав піку і на відео вода вже менша на 20-30 см від піку, і зняти вдалося невеличку, але доволі цікаву певними небезпеками ділянку, де просто отримано море кайфу)))) Ну і спринт, з кепським, і тому видовищнішим і більш адреналінним проходженням Пробою. Будемо повторювати!

Михайло Сидоров

https://youtu.be/DZ-CdUYCAL0

 

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Залишити коментар

Введіть текст заголовка

Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.