Про змагання “Прут-2019”

Червоноградський КСТ “За обрій” цього року знову брав участь у відомих змаганнях.

Ось частинка наших пригод на Чемпіонаті України Прут-2019. Багато слів вже сказано і безліч моментів розібрано. Однозначно, до деяких з них організатори не були готові, а до деяких частково, оскільки підйом води за ніч після етапу “слалом” виявився просто шаленим. І це було несподіванкою, яка, дякувати провидінню, закінчилась без непоправних ексцесів.
На початку відео є момент, де в перший день (вода до підйому) 2-ка проходить слаломні прямі ворота зліва від великого валуна, вершина якого майже в рівень з шоломами. Хто знайде цей валун (точніше, його частинку) на подальших кадрах і підпишеться на наш канал в ютубі – отримає безкоштовні півгодини навчання на SUP – є уважні глядачі? Зазначу, що відео знімалося вже набагато пізніше довгої гонки, коли рівень підйому сягав піку і на відео вода вже менша на 20-30 см від піку, і зняти вдалося невеличку, але доволі цікаву певними небезпеками ділянку, де просто отримано море кайфу)))) Ну і спринт, з кепським, і тому видовищнішим і більш адреналінним проходженням Пробою. Будемо повторювати!

Михайло Сидоров

https://youtu.be/DZ-CdUYCAL0

 

Залишити коментар

Доброчинні пожертви на сайт

Сайт клубу існує на щорічні пожертви учасників сплавів і симпатиків клубу. Просимо надсилати прийнятну для вас суму на рахунок керівника клубу:

Raiffeisen bank aval

4149 5000 2381 0230

з позначкою (на сайт)

Звіт про використання коштів протягом року на сайті кожного грудня