Мачете – гостра штука…

21 лютого о 14:32 до прикарпатських рятувальників надійшло повідомлення від групи туристів (троє чоловіків, жителі Миколаївської області) про те, що на горі Плісце Осмолодської сільської ради Рожнятівського району травмувалася людина.

Один з туристів – 35-річний мешканець міста Миколаїв – внаслідок необережного поводження з сокирою, отримав травму ноги та не міг самостійно пересуватися.

Про це інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

О 14:45 для проведення аварійно-рятувальних робіт направлено рятувальників ПРВ Осмолода – п’ять осіб на одній одиниці техніки.

О 18:22 рятувальники прибули до потерпілого, надали долікарську медичну допомогу та на ношах, а в подальшому автомобілем, транспортували його до селища Осмолода.

О 22:40 потерпілого передали працівникам швидкої допомоги. Стан потерпілого задовільний.

P.S. Чоловік перший раз тримав у руках мачете, сніг був глибокий, рубати незручно… Рана була неглибокою, але було зачеплено якусь артерію, бо “дуже йла кров”. Що таке “мачете” рятувальники в Осмолоді ще не вивчили, тому написали – сокира ))). У групі був наш “братчик”, але поранився не він, звичайно… З Миколаєва був тільки постраждалий. Усе добре з усіма ))) Подяка рятувальникам. Висновки: не вмієш – попроси навчити; рубаєш дрова – вдягни тверде взуття; ходити одному може бути проблемно; хороші друзі – і ти живий.

Залишити коментар

Доброчинні пожертви на сайт

Сайт клубу існує на щорічні пожертви учасників сплавів і симпатиків клубу. Просимо надсилати прийнятну для вас суму на рахунок керівника клубу:

Raiffeisen bank aval

4149 5000 2381 0230

з позначкою (на сайт)

Звіт про використання коштів протягом року на сайті кожного грудня