Володимир Гарбузюк

Братство Ріки — це гурт однодумців, об’єднаних любов’ю до подорожей ріками і озерами рідного краю. Ми вже давно не ганяємось за кількістю пройдених км, чисельністю і категорійністю перешкод. Та й клуб наш називається “Братство ріки”, а не “Союз оверкілів” чи “Товариство поламаних кільсонів”. Усьому свій час, хоча ще інколи буває, буває… Обов’язково вивчаємо цікаві місця ще перед сплавом, не жалкуємо часу на піші вилазки, вносимо на ходу корективи у графік походу і завжди з радістю спілкуємся з людьми навколо. Час від часу ми приймаємо до наших лав новаків — і де вони, коли треба переносити байдарку?
Приєднуйтесь!

Про нас


Весною 1985 року відбувся наш перший сплав рікою Стрий під керівництвом Стаса Повонського – керівника водної секції Інституту метрології у Львові…Ті, кого не злякав вигляд поламаної байдарки і 50 хв спасробіт у холодній воді – залишились у водному туризмі надовго. “Справка” нагадує про цей сплав…1990 року ми вже самі організовували далекі мандрівки. На фото: Північна Карелія, острів на оз. ЕнгозероПід керівництвом Суворого і Мудрого Адмірала, який і зігнав докупи цю банду, ми здійснили безліч мандрівок.Спочатку ми не знали, як користуватись байдаркою, і штовхали її поперек річкиТакож ми спробували взагалі обійтись без байдарок…Спробували запрягати в байдарку конейВивчали оптимальну кількість “чайників” на борту і тип плавзасобу…І, нарешті, знайшли оптимальну конструкцію, укріплену сталевими бортами і, про всяк випадок, закамуфльовануМи довго шукали шлях до далеких країн…Потрапляли у жахливі місця…Не раз зустрічали чорний світанок…За нами ганялись страшні звірі…І страшні люди…Постійно стежили чиїсь очі…Але нас охороняв чарівний олень-павук, що стояв у парку м. Сарни…І ми нарешті потрапили до Індії…Де нас чекав крилатий покровитель…Усе це тому, що ми завжди любили порадитись перед дорогою…Отримавши таку освіту у наших університетах, ми з радістю передаємо її молоді…Яка вже вміє здобувати справжні фортеці…І усе більше стає схожою на орлів…Культ особи адмірала – це видуманий ворогами міф…Бо якщо уся ця галіматья не сподобається нашому племені – то мене нарешті скинуть з якоїсь скелі за сукупністю гріхів..Десятки учасників турклубу “Братство Ріки” живуть дружно. Ми ніколи не надаємо послуг за плату. Новакам (незалежно від віку)допомагаємо із спорядженням і беремо у мандрівки.Запрошуємо до гурту!

View More

Доброчинні пожертви на сайт

Сайт клубу існує на щорічні пожертви учасників сплавів і симпатиків клубу. Просимо надсилати прийнятну для вас суму на рахунок керівника клубу:

Raiffeisen bank aval

4149 5000 2381 0230

з позначкою (на сайт)

Звіт про використання коштів протягом року на сайті кожного грудня