Сало

1. На базарі купуєш обрізки м’яса, сала. Ріжеш дрібно, якщо ліньки – перекручуєш на м’ясорубку (порізати краще). Складаєш усе у велику каструлю. додаєш десь за півлітри води (вона википить в процесі). Солиш, перчиш. Вариш. Вариш на маленькому вогну, але щоб кипіло. Вариш довго, аж поки сало не перетопиться на жир. Розливаєш в банки. Охолоджуєш. Годиться в кашу, в картоплю, на бутерброд.

2. На базарі купуєш дешеве сало (тонкі обрізки з живота, здір, всяке таке). Треба сало і тільки сало, без м’яса і точно тільки дешеве сало, найдешевше.

Нарізаєш, складаєш у каструлю, додаєш води – вариш. Вариш довго. Сало спершу топиться, а потім перетворюється на суху шкварку. Посолити, поперчити.

Поки сало топиться береш багато-багато цибулі звичайної (1 кг), чистиш, ріжеш півкружальцями, смажиш на смальці (на олії не катить), поки цибулька не набуде золотистого кольору. Береш часник, чи треба говорити, що часника теж треба багато. Дрібненько ріжеш, або давиш і на сковорідку до цибулі. 5 хвилин і готово.

Далі, сало перетопилось. Жир зливаємо по банках. А шкварки передавлюємо виделкою чи товкачиком на пюре і от туди додаємо цибулю з часником. Розмішуємо і розкладаємо по баночках. І ховаємо, далеко ховаємо. Бо як знайдуть, то не відірвуться, поки все не зїдять! Ну от.

Смачного!

Залишити коментар

Доброчинні пожертви на сайт

Сайт клубу існує на щорічні пожертви учасників сплавів і симпатиків клубу. Просимо надсилати прийнятну для вас суму на рахунок керівника клубу:

Raiffeisen bank aval

4149 5000 2381 0230

з позначкою (на сайт)

Звіт про використання коштів протягом року на сайті кожного грудня